FitnessPower
Select Language

Ukončení provozu posilovny!

Provoz posilovny je ukončen v sobotu 28.9.2019.

V pátek 27.9.2019 je možné si přijít naposledy zacvičit do posilovny FitnessPower – Pujmanové 1220/6.
TRX cvičení


TRX cvičení

TRX cvičení

Co to je TRX cvičení?

TRX poskytuje pro všechny úrovně fyzické zdatnosti novou možnost budování funkční síly a vytrvalosti spojenou s rozvojem stability, koordinace, flexibility a mobility. Jedná se o cvičební pomůcku mající kořeny prvotního využívání v jednotkách U. S. Navy SEAL, kde bylo nezbytné vymyslet cvičení na minimálním prostoru bez činek a strojů a přitom procvičit celé tělo.

Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla a to ve všech anatomických rovinách pohybu, což je nejoptimálnější pro komplexní uplatnění pravidel funkčního tréninku.


Intenzitu cvičení se zvýšuje či snížuje změnou postoje cvičence oproti závěsnému bodu. Čím níže pod závěsným bodem, tím se intenzita zvyšuje a naopak.

TRX procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly o kterých jste doposud nevěděli. Při provádění každého cviku je maximálně aktivováno stabilizační svalstvo a jsou zachovány všechna pravidla funkčního tréninku.


Cvičení probíhá pod dohledem trenéra.


Přihlášení na TRX cvičení:

Chcete-li se zúčastnit TRX cvičení, je nutné se předem přihlásit!

(nejpozději do 20:00 předcházejícího dne)


Termíny cvičení naleznete v Provozní době.


Cvičení je určeno 1 - 2 osoby.

Cena je 150 Kč / lekci / osobu.


Bude-li cvičení zrušeno, pošleme Vám informační sms (mezi 20-22 hodinou předcházejícího dne). Bude-li již přihlášeno moc lidí, nabídneme Vám jiný termín.

Klikni a sdílej tuto stránku na Facebooku   Klikni a sdílej tuto stránku na Google+   Klikni a sdílej tuto stránku na Twitteru   Klikni a sdílej tuto stránku na Linkedinu