FitnessPower
Select Language

Ukončení provozu posilovny!

Provoz posilovny je ukončen v sobotu 28.9.2019.

V pátek 27.9.2019 je možné si přijít naposledy zacvičit do posilovny FitnessPower – Pujmanové 1220/6.
Solárium


Solárium

Solarium

Turbo solárium Ergoline

V našem fitness centru máme k dispozici kvalitní a moderní turbo solária Ergoline, která jsou naprosto bezpečná.

Firma Ergoline pochází z Německa (založena byla v roce 1927) a dnes úspěšně expanduje se svými špičkovými solárii do celého světa. V Německu mají cca 55% podíl na trhu solárií.

Solária Ergoline mají Certifikaci DIN ISO a ekologický audit. Všechny materiály se důkladně kontrolují, zda jsou odolné vůči UV záření, poškrabání a čistícím prostředkům. Každá jednotlivá součást solária prochází přísnými testy trvanlivosti, které jsou součástí komplexních zkoušek.


Solárium je otevřeno stejně jako posilovna v Provozní době.

Cena je 10 Kč / 1 min.Používáme nové trubice, které zajišťují bezpečné opalování dle norem EU!


Návštěva solária

  • Zvolte si dobu opalování v soláriu podle typu pokožky a také podle toho, zda s opalováním právě začínáte, nebo jen udržujete opálení.

  • Čím vám je v solárium tepleji, tím lépe se opálíte, avšak ventilátor nevypínejte úplně, aby nedošlo k přehřátí organismu.

  • Je-li to v solárium možné, snažte se měnit mírně polohy.

  • Před opalováním v solárium se nesprchujte, póry na pokožce se totiž uzavřou a tím pádem se pak hůře opálíte. To samé platí i po odchodu ze solária. Nesprchujte se min. několik hodin, aby se opálení stihlo dostatečně dostat pod kůži.

  • Nikdy se neopalujte v solárium bez ochranných brýlí. Používejte ochranné krémy a také dávejte pozor na léky, které právě berete.

  • Kromě vitamínových přípravků (hlavně Betakaroten) si před a po opalování v soláriu dopřejte speciální solární kosmetiku, která je speciálně vytvořená pro opalování v soláriích. Efekt opalování tak bude mnohem vyšší a bezpečnější.Klikni a sdílej tuto stránku na Facebooku   Klikni a sdílej tuto stránku na Google+   Klikni a sdílej tuto stránku na Twitteru   Klikni a sdílej tuto stránku na Linkedinu